UFB 2

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 66,9 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Tapps
Spor oyunları kategorisinde yer alan UFB 2 mobil oyununda ücretsiz bir şekilde dövüşün.

Spor oyunları arasında yer alan UFB 2 mobil oyununda arena içerisinde yer alarak dövüş performansınızı sergileyeceksiniz. Kafes dövüşleri oyunlarını konu alarak geliştirilen UFB 2 mobil oyununu iOS  akıllı cep telefonunuza ya da tabeltinize ücret ödemeden indirin. Oyunun grafik tasarımlarına baktığımız anda görüyoruz ki yüksek kaliteli bir şekilde işlenmiş oyun ögeleri vardır. 

Yönlendireceğiniz oyun karakterini seçin, büyük arena dövüşlerinde kazanmak için doğru hamleler yaparak ilerleyin ve tam noktaya vuruş yaparak rakibinizi devirin. Heyecan dolu bir mobil oyun oynamak için sizde UFB 2'de yer alın. Her sahnesi özel olarak düşünülmüş ve ortaya yüksek kaliteli bir dövüş oyunu çıkmıştır.

Rakibinizin hamlelerini hesaplayarak daha üstün bir hamle yapmanın keyfini çıkartacaksınız. Oyunu tek başınıza oynamak istemezseniz gerçek arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Onlarla karşılıklı dövüşerek oyunu çok daha mücadeleci bir hale sokabilirsiniz. UFB 2 sıkılmadan vakit geçireceğiniz ve özel dövüş unsurlarını bir arada bulunduran heyecan verici bir oyundur. 

Kariyer modunu tercih ettiğiniz taktirde bir çok yarışmacı ile karşı karşıya gelerek başarılı bir şekilde ayrılmaya çalışacaksınız. Çok katmanlı oyun modunda ise; gerçek arkadaşlarınız ve düşmanlarınız ile aynı anda savaşacaksınız. Dövüş tekniklerinizi geliştirin ve stratejik bir şekilde ilerleyin. 

UFB 2 indir