UFB 2

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut27.74 MB
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciUFB 2
Çok geliştirilmiş çok oyunculu mod, sizi ve arkadaşlarınızı ilk yumruktan bağladığınızdan emin. Arenaya adım at, savaşma zamanı

Ultra Fighting Bros UFB 2'de şirket var! Yepyeni KARİYER modunu keşfedin ve 50 kemik kırıcı mücadelede yolunuza devam edin ve dünyanın dört bir yanından savaşçılara karşı savaşın. Çok geliştirilmiş çok oyunculu mod, sizi ve arkadaşlarınızı ilk yumruktan bağladığınızdan emin. Arenaya adım at, savaşma zamanı!

KARİYER MODU Kariyeriniz boyunca ilerlemek için düzinelerce zorlu mücadeleyi ve dövüşün keyfini çıkarın ve tüm zamanların en büyük dövüşçüsü olun! UFB Arena, Orman, Buzulu ve Enerji Santrali'nde en iyi hareketlerinizi gösterin!

ÇOK KATMANLI MOD Gerçek hayatta da arkadaşlarınla ??ya da düşmanlarla savaş! Zorlu çatışmalara katılın ve tüm antrenman tatillerinizi kariyer modunda kullanın. Hepsini yenebilir misin?

ULUSLARARASI FİRMALAR ABD'den Bulldog Burton, Rusya'dan Brutov, İsveç'ten Hellga, Brezilya'dan Rocha, Meksika'dan Raging Ramirez ve Mars'tan Brobot'un yanı sıra onların zombi ve hyperstrong muadillerine karşı muharebe edin!

SEÇMELER

- Karışık Dövüş Sanatları (MMA) esinlenerek Eğlenceli oyun

- Tek oyunculu oyun modu ve çok oyunculu mod: kendiniz veya arkadaşlarınızla oynayın

- Basit ama zorlu oyun

- Orijinal Ultra Fighting Bros oyunu üzerinde büyük ölçüde geliştirildi 

UFB 2 indir