UFB 2

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4,2 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Tapps
Başarılı grafikleri ile dikkatleri üzerine toplayan UFB 2 mobil oyununu ücretsiz olarak Android cihazınıza indirin.

Dünyanın dört bir yanından dahil olan savaşçılara karşı mücadele içerisine gireceğiniz UFB 2 mobil oyununda özel bir savaşçı olarak görev yapacaksınız. Android  cihazınıza ücretsiz olarak indireceğiniz UFB 2 mobil oyununda 50 kemik kırıcı mücadelede yolunuza çıkan herkes çevirin. Yapacağınız her hamle oyunu kazanmanız açısından oldukça önemlidir.

Çok geliştirilmiş çok oyunculu mod, sizi ve arkadaşlarınızı aynı platform içerisinde eğlenceli bir mücadele içerisine sokacaktır. Arena içerisinde karşınıza gelen savaşçıyı yere devirmek için tek elinizle oyuncunuzu kontrol edeceksiniz. Sert yumrular atacak, tekmeler atacak ve rakibinizi devireceksiniz. 

UFB 2 spor oyununda kariyer modunu tercih ederseniz kariyer boyunca ilerlemek ve her zaman en büyük savaşçı olmak için onlarca meydan okuma ve dövüşü yenin. UFB arena, orman, buzulu ve enerji santralinde en iyi hareketlerinizi gösterin. Bir diğer oyun modu ise çok katmanlı arena modu, oyuna davet ettiğiniz arkadaşlarınıza ve düşmanlarınıza karşı savaşacaksınız. 

Dikkat çekici oyun grafikleri ile dikkatleri üzerine toplayan UFB 2 mobil oyunu ile doğru hamleler ile hareket edeceksiniz. Rakiplerinizde en az sizin kadar kuvvetli olacak, onların hamlelerini önceden hesaplayarak ona göre bir strateji geliştirin. Sıkılmadan vakit geçireceğiniz UFB 2 mobil oyunu ile heyecan dolu anlar yaşamaya hazır olun. 


UFB 2 indir